კონფიდენციალურობის პოლიტიკა (პარტნიორებისათვის)
“Forter” მნიშვნელოვნად მიიჩნევს, რომ ჩვენი აპლიკაციით (შემდგომში “აპლიკაცია”) სარგებლობისას, თავს უსაფრთხოდ და დაცულად გრძნობდეთ. თქვენი კონფიდენციალური ინფორმაციის დაცვა მნიშვნელოვანია, რასაც წინამდებარე კონფიდენციალურობის პოლიტიკა ითვალისწინებს.
კონფიდენციალურობის პოლიტიკა (შემდგომში “პოლიტიკა”/ "პოლიტიკა პარტნიორებისთვის") თანხვდება საერთაშორისოდ აღიარებულ პრინციპებს და მისი აუცილებლობა კომპანიის პასუხისმგებლობიდან და კეთილსინდისიერებიდან წარმოიშობა.
აპლიკაციის სტუმრობითა და გამოყენებით თქვენ ეთანხმებით წინამდებარე პოლიტიკას, ამდენად თითოეული აპლიკაციის მომხმარებელი ვალდებულია გაეცნოს აღნიშნულ პოლიტიკას, რათა მასთან უთანხმოების შემთხვევაში, არ განაგრძოთ აპლიკაციით სარგებლობა.
წინამდებარე პოლიტიკა განსაზღვრავს თუ რა სახის ინფორმაცია მოიპოვება, გროვდება, მუშავდება და გამოიყენება; რა უფლებები გაქვთ თქვენ, როგორც მომხმარებლებს და ჩვენ, როგორც კომპანიას.
ჩვენ გპირდებით, რომ თქვენი ინფორმაცია იქნება კონფიდენციალური, დაცული, არ მოხმარდება არალეგალურ მიზნებს, არ იქნება უკანონოდ გამოყენებული.
ინფორმაციის შეგროვება, დამუშავება და გამოყენება
ჩვენ ვაგროვებთ იმ ინფორმაციას, რომელსაც თქვენ თავად უთითებთ აპლიკაციის გამოყენებისას და რეგისტრაციისას, რომლებიცაა: სახელი, გვარი, Email, ტელეფონის ნომერი, თქვენი დაბადების თარიღი, პირადი ნომერი, მისამართი, ეროვნება, საცხოვრებელი ადგილი; ინფორმაცია თქვენი სატრანსპორტო საშუალების შესახებ: სერიის ნომერი, გამოშვების თარიღი, ფოტოები, ძრავის ტიპი, მგზავრთა ადგილების რაოდენობა და ა.შ. ზემოაღნიშნული ინფორმაციის ვალიდურობის დასადასტურებლად, კომპანია იტოვებს უფლებას მოითხოვოს მომხმარებლისგან ყველა შესაბამისი საიდენტიფიკაციო დოკუმენტი იქნება ეს პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა, მართვის მოწმობა თუ სხვა.გარდა უშუალოდ თქვენ მიერ მითითებული ინფორმაციისა, აპლიკაცია მოიპოვებს ინფორმაციას თქვენი ადგილმდებარეობის (გეოლოკაციის) შესახებ.
“Forter” ამ ინფორმაციას იყენებს, რათა:
- უზრუნველყოს თქვენ მიერ “ფორტერის” ვებსაიტზე განთავსებული მომსახურების ჯეროვნად შესრულება აპლიკაციის საშუალებით.
- ტექნიკური და ორგანიზაციული მიზნებისთვის.
პერსონალური ინფორმაციის დაცვა და გაზიარება
თქვენს პერსონალურ ინფორმაციას დაცულად ვინახავთ და მათი გაზიარება მოხდება მხოლოდ შემდეგი მიზნებით:
- რათა ვებსაიტზე განთავსებული მომსახურება ჯეროვნად შეასრულოთ და მიიღოთ ის აუცილებელი ინფორმაცია, რაც მომხმარებლისთვის სამსახურის გაწევაში დაგეხმარებათ.
- იმ შემთხვევაში, თუ ჩვენ იურიდიულად ვალდებული ვართ გავასაჯაროოთ ან გავაზიაროთ თქვენი პერსონალური მონაცემები; თუ გვინდა დავიცვათ ჩვენი უფლებები, საკუთრება ან უსაფრთხოება ან ჩვენი მომხმარებლებისა და სხვათა უფლებები.
- ჩვენ მიერ მოპოვებული თქვენი ინფორმაცია, იურიდიული პასუხისმგებლობიდან გამომდინარე, შესაძლოა გადაეცეს სახელმწიფო ორგანოებს ან ერთეულებს, მარეგულირებელ ორგანოებს და ა.შ. სასამართლო განჩინების, ოფიციალური მოთხოვნის ან სხვა, მოქმედი კანონმდებლობის საფუძველზე წარმართული ნებისმიერი პროცესის საფუძველზე.
- რათა ავიღოთ ხელშეკრულებით (კონტრაქტით) გათვალისწინებული უფლებები და მოვალეობები და ვუზრუნველყოთ მათი შესრულება.
თქვენი უფლებები
მოქმედი კანონმდებლობით თქვენ გაქვთ უფლება:
- გადაამოწმოთ ვინახავთ თუ არა თქვენს პერსონალურ მონაცემებს.
- მოითხოვოთ ჩვენგან დაცული ინფორმაციის გამოთხოვა ასლის სახით.
- მოითხოვოთ აღნიშნული ინფორმაციის:
- უსწორობის აღმოფხვრა;
- ცვლილებების შეტანა;
- წაშლა;
მომხმარებლის გაუქმება
თქვენი მომხმარებლის გაუქმება შეგიძლიათ აპლიკაციიდან. მომხმარებლის გაუქმება შესაძლებელია მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ბალანსი დადებითია. თქვენი პირადი მონაცემები მთლიანად წაიშლება მონაცემთა ბაზიდან. არავის (თქვენი ჩათვლით) არ შეეძლება თქვენი mail-ის, ტელეფონის ნომრის და აიდი ნომრის გამოყენება პარტნიორის მომხმარებლის შესაქმნელად. გაუქმებული მომხმარებლის აღდგენა შეუძლებელია.
ჩვენს დაპირებასთან ერთად თქვენს დაცულობას უზრუნველყოფს საქართველოს კანონი “პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ”.
კონტაქტი
თქვენს პერსონალურ მონაცემებთან დაკავშირებული კითხვებით, გთხოვთ მოგვმართოთ წერილით Mail-ზე: [email protected].
კონფიდენციალურობის პოლიტიკა შესაძლოა დროთა განმავლობაში შეიცვალოს და ასეთ შემთხვევებში ის აპლიკაციაში განახლებულად განთავსდება.

This business is  for sale.
"Forter" considers it crucial that you feel safe and secure while using our Application (hereinafter “App”). The protection of your confidential information is important, which is covered by this privacy policy.
The Privacy Policy (hereinafter referred to as the "Policy"/ “Policy for partners”) complies with internationally recognized principles and its necessity arises from the company's responsibility and integrity
By visiting and/or using the App, you agree to this policy, thus each App user is obliged to familiarize himself/herself with the said policy so that in case of disagreement with it, he/she should not continue using the App.
This policy defines what kind of information is obtained, collected, processed, and used; What are your rights as a customer and our rights as a company.
We promise that your information will be confidential, protected, will not be used for illegal purposes, and will not be used illegally.
Collection, Processing, and Use of information
We collect the information you provide yourself when using the application and registering, which are: first name, last name, email, phone number, your date of birth, personal number, address, nationality, place of residence; Information about your vehicle: serial number, date of manufacture, photos, engine type, number of passenger seats, etc. In order to verify the validity of the above information, the Company reserves the right to request all relevant identification documents from the User, be it an ID card, driver's license or any other. In addition to the information you directly specify, the application will obtain information about your location (geolocation) too.
"Forter" uses this information to:
• Ensure the proper performance of the services provided by you on the "Forter" website through the application.
• For technical and organizational purposes.
Privacy and Sharing of Personal Information
We keep your personal information secure and will only share it for the following purposes:
• In order to help you properly perform the services published by you on the website and receive the necessary information that will help you to provide service to the user.
• If we are legally required to disclose or share your data; If we want to protect our rights, property, or safety or the rights of our customers and others.
• Your information obtained by us, depending on the legal responsibility, may be transferred to government bodies or entities, regulatory authorities, etc. According to a court order, official request, or any other process under applicable law.
• In order to assume the rights and obligations stipulated by the agreement (contract) and to ensure their fulfillment.
Your Rights
Under current legislation, you have the right to:
• Check whether we store your data.
• Request a copy of your protected information from us.
• Request the above information:
• To be eliminated of incorrectness;
• To be changed;
• To be deleted;
Account deletion
You can delete your account from the application. Deleting an account is only possible when having a positive balance. Your private data will be completely deleted from the database. No one (including yourself) will be able to use your email, phone number and ID number for creating a partner account. Recovering a deleted account is impossible.
Along with our promise, your security is ensured by the Law of Georgia "On Personal Data Protection".